Проведе се информационна среща по програма Еразъм +
На 2 април 2026 г. се проведе първа информационна среща по програма Еразъм +. На присъстващите студенти, преподаватели и служители, бяха представени възможностите за мобилност с цел обучение, практика и преподаване и които колежът и програмата предлагат. Предстоят редовни срещи … Прочетете повече…
